Te Wskazówki Pozwoli Stracić Te Ostatnie 5 Funtów, Więc O Wiele Łatwiej

Liczyć każdą kalorię, przy wymiarowaniu porcje, i patrząc w dół licznikiem spalanych kalorii na bieżni wszystkie te szalone gorzej. Dobrą wiadomością jest to, że są one całkowicie zbędne.

Tak, jeśli chcesz stracić pięć-owski funtów jest bardzo ważne, aby skupić się na większy obraz. Takie rzeczy, jak działać w nowy sposób, zwiększy zdrową przekąskę grę, i biorąc dzień, aby dać odpocząć swojemu ciału pomoże ci dotrzeć do celu szybciej.

Oto twój plan na grę:

SPRÓBOWAĆ SPORT, JESTEŚ DO BANISPRÓBOWAĆ SPORT, JESTEŚ DO BANI

Jesteś zadziwiająco dobrze działa, tak, że można wejść pięć milę na rej. Pływanie nie jest dla ciebie, tak, że można całkowicie pominąć. Cóż, to jest czas, aby wskoczyć do basenu, mówi Greg Johnson, s. s. S., właściciel i trener fitness w mieście Sacramento, w stanie Kalifornia. “Nie bój się wyjść poza ramy i zrobić działalność nie Jesteś przyzwyczajony” – mówi. Spróbuj kickboxing lub plecy, flaga, piłka nożna, lub pograć w piłkę. Zmiany rzeczy, utrzymuje swoje ciało, zgadywać i sprawia, że więcej się dostosować, to masz poważne oparzenie kalorii. “Ludzie dziwią się, jak bóle, które otrzymują” – mówi.

WPUST WARZYWA WYSOKIEJ

Gdy szukasz, aby stracić pięć kilogramów, warzywa-najlepsi przyjaciele. “Każdy kawałek warzyw zawiera cztery razy mniej kalorii, niż jakiegokolwiek innego pożywienia”, mówi Dawn Jackson, dietetyk dietetyk i autor swap super-duper. To oznacza, że nadal można jeść tyle—jeśli nie więcej—i tak widzę postęp. Składany jedzenie, zaleca posiekać kalafior, ryż, spiralizing niektórymi piosenkami (cukinia, marchew, buraki pyszne), i z pomocą kollar zielony okłady na hamburgery i kanapki.

PRACOWAĆ CAŁE CIAŁOPRACOWAĆ CAŁE CIAŁO

“To dzień nóg!” “On wrócił dzień!” często powstrzymać się od IG. I wydzielania specyficznych obszarów w określonych dniach prowadzi do wytrzymałości, ale również służyć te grupy mięśni, co utrudnia pracę z nimi kilka dni w tygodniu. Za najlepszą szansę na spalenie maksimum kalorii, każdego dnia siła całego ciała dzień, mówi Johnson. On woli całego ciała, wysokiej intensywności schemat podejścia, który trzyma twój puls i tworzy efekt, że pochodnie więcej kalorii podczas i po treningu. Jedną z propozycji: wykonać trzy podejścia do 15 powtórzeń przysiadów sumo, pompki, i TRX wierszy. Użyj jak najmniej odpoczynku między ruchami.

ROZUMIESZ, ŻE PRZEKĄSKI MATERII

Przekąski mogą pomóc zbliżyć się do swoich celów lub zapakować tak wiele zbędnych pustych kalorii, które są sabotować swoje wysiłki. oferuje jedzenie do dwóch przekąski w dzień, i zachować w każdym do 150 kalorii. Iść na nasycenie i zadowolenie kombinację produktów i białka. Seler + masło orzechowe, zielone jabłko + migdały, winogrona lub pomidor + ser wszystko załatwi sprawę. Ponadto, upewnij się, że jesz te przekąski (i wszelkie inne ukąszenia) przy stole, siedząc w fotelu, z talerzem. ( nazywa ją “stół-elektryczna-krzesło” reguła). To niszczy bezmyślne gryząc w ciągu dnia i pomaga skupić się na swoim jedzeniu.

ZRÓB MAŁY NAWYKI SUMUJĄ SIĘ

To niewielkie zmiany w swojej codziennej rutyny, co może sprawić duża różnica – mówi. Ona zaleca, aby spróbować tych do początku: kiedy jesteś w nastroju do cukierków, zamrozić kawałkami banana i kurzu z niesłodzonego kakao w proszku dla kalorycznego deseru. Wzbudzać poranny koktajl z więcej lodu. “Gdy to super grube, to zajmuje więcej czasu, aby napój, który może pomóc wypełnić” – mówi. I, jeśli masz skłonność jeść z nudów, popijając coś świeżego może trafić w punkt. Lubi miętową herbatę i ciepłą wodę z cytryną.

WZIĄĆ DZIEŃ ODPOCZYNKUWZIĄĆ DZIEŃ ODPOCZYNKU

Pomysł o tym, że im więcej, tym lepiej to jest tak złożony w naszych mózgach. Tak łatwo jest myśleć, że trzeba pracować godzinę dziennie każdego dnia tylko dla osiągnięcia Swoich celów. Ale to tak źle – mówi Johnson. “Trzeba budować masę mięśniową i siłę na następny dzień po treningu, kiedy zostanie przywrócona” – mówi. Widzisz, ćwiczenie tworzy stan zapalny i pomijam resztę, że rozpoczynając leczenie, które może przyczynić się do płaskowyżu. Oferuje on wziąć jeden lub dwa dni odpoczynku w tygodniu w tygodniu. Nie powinny być one siedzieć-na-swój-zad-cały dzień dnia, ale lekkie zajęcia z jogi, spacery, a nawet lekką pobiegać (co by nie czuć się opodatkowania do ciała). I nie zapomnij, aby dodać do piany toczenia i rozciąganie w rutynę, zbyt!

Uncategorized

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *