– Jestem ekspertem w dziedzinie żywienia i dlatego nienawidzę śledzenia kalorii’

W 1990 r., ustawa O etykietowaniu żywności i edukacji (NLEA) odbyła się, a wraz z nią przyszedł lud zaburzenia obsesyjno liczniki. Czy to było liczenie węglowodanów, kalorii, tłuszczu gramów, cukier gram, gram białka, sodu lub, wszyscy stali liczniki czegoś, mówi, pamiętając zasilanie ekspert Michelle maja, D. M.

Niestety, wszystko, co liczenie w rzeczywistości może być szkodliwe dla twojego zdrowego odżywiania cele, mówi, może.

Tutaj, dietetyk wyjaśnia, dlaczego ona nie jest miłośnikiem liczenie kalorii do utraty wagi lub innego jedzenia cel—i to, że należy skupić się na, a nie.

Liczenia Kalorii = Wiesz O Kłamstwach ŻywnościąLiczenia Kalorii = Wiesz O Kłamstwach Żywnością

“Produkty nie mogą być oznaczone są dobrze, czy źle, bo oni po prostu nie wydają się lub początkowo dobre lub złe” – mówi maja. Jednak to nie przeszkadza nam osądzać określonych produktów, na podstawie ich ilości.

I kiedy zaznaczyć jedzenie, jak źle, oparte na jego kaloryczność (zawartość węglowodanów i tłuszczu…), to spróbuj, jak piekło, aby tego uniknąć – mówi. “Z tego powodu ostrzeżenia, zaczynamy czuć się pominięty” – mówi. Jak się okazało, pozbawienie-to jest rzeczywiście bardzo mocny wyzwalacz do tłumienia, który w efekcie może prowadzić do przejadania się, gdy ty dajesz w” pączki w kuchni lub jedzenie, gdy jesteś zmęczony.

Niskokaloryczne Przekąski Prowadzą Do Przejadania Się

Gdy ludzie budują to, co jedzą na kalorie, w końcu jedzą więcej ubogich w składniki odżywcze produktów (chyba: przetworzone przekąski do 100 kalorii lub mniej w opakowaniu), bezmyślnie przekąski nimi w ciągu dnia nigdy nie czułem się syty.

Oczywiście, stałe—niezależnie od tego, jak twój przekąskę—to nie jest fajne, jeśli starasz się schudnąć, to może ustawić cię na porażkę, mówi, może. To dlatego, że wybierając niższą kaloryczność leczenia praktycznie nie naruszając zwyczaj jest, kiedy nie jesteś głodny – mówi. Tak, że zamiast skupić się na kaloryczność twojej wyjścia na przekąskę, klucz do zdrowego odżywiania, tylko, gdy jesteś naprawdę głodny, niezależnie od tego, ile licencji jedzenia.

Oblicza I Trzyma Z Pysznym JedzeniemOblicza I Trzyma Z Pysznym Jedzeniem

Liczenie kalorii okazuje się, że w matematycznych, ale zjada-to bardzo skomplikowana psychologiczna, materialna i społeczna aktywność. Wszystkie liczby, wielkości porcji i pomiary pomagają nam skupić się na “być dobrym” zamiast tego, aby czuć się dobrze.

“Jednym z wielkich problemów z liczenia kalorii i węglowodanów-liczenie lub coś, licząc, że przeszkadza ci to żyć swoim życiem” – mówi maja.

Kiedy śledzi, ile dokładnie kalorii jesz, trudno cieszyć się żywność, którą kochasz, bez poczucia winy lub rozproszenia. I że może utrzymać się od skupiania się na tym, jakie jedzenie, w rzeczywistości powinno być: paliwem dla ciała i dla duszy. Co przeszkadza ci czuć się zadowolony, że super-ważne dla utraty wagi.

Potrzeb w kaloriach nie to samo co dzień

Koncentrując się na ilość kalorii, aby zaspokoić określone cele, które nie mogą być, zgodnie z tym, co organizm potrzebuje każdego dnia nie ma sensu – mówi. Tak jak każdy dzień jest inny, to jest śmieszne dla nas, aby myśleć, że nasze ciała muszą mieć taką samą ilość kalorii każdego dnia, mówi, może. “W niektóre dni będziesz bardziej aktywne. Niektóre dni są wahania hormonalne, które zmieniają swój apetyt. I w niektóre dni będziesz się przejadać się i nie być głodnym na następny dzień” – mówi. Najważniejsze-dostroić swój objawami głodu i sytości, aby zdecydować, czy trafiłeś przydział kalorii, czy nie. Co prowadzi nas do…

Liczenia Kalorii Sprawia, Że Można Ignorować Swoje CiałoLiczenia Kalorii Sprawia, Że Można Ignorować Swoje Ciało

W każdej chwili, być może za dużo, twoje ciało mówi ci, w sposób nie budzący wątpliwości, że tak jest naprawdę. Czy to zgaga lub sody śpiączka, nie musisz patrzeć na etykiety kalorii, aby wiedzieć, posunąłeś się za daleko, mówi ona. Ale gdy zaczynamy patrzeć na kalorie, aby powiedzieć nam, kiedy powinniśmy być pełne, możemy stracić zwrotne nasz organizm daje nam mówi, że może.

“Twoje ciało będzie od razu powiedzieć: ‘Wow. Naprawdę pełna. Jest to niewygodne. Nie mam energii.’ I że Opinia pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru w przyszłości” – mówi.

Niezależnie od tego, czy jesteś w pociągu śledzenia kalorii, czy nie, najważniejsze, aby pamiętać, aby posłuchać głodu swoje ciało i pełnia Kijów, gdy decydujesz, ile i kiedy jeść. To jest klucz do przemyślanego odżywiania i ustawia cię w górę dla zdrowych relacji z jedzeniem i długoterminowej utraty wagi.

Uncategorized

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *