6 najlepszych ćwiczeń, jeśli próbujesz skandal tłuszczu na brzuchu

Kiedy postanowił schudnąć, wielu z nas skupić się na stonowanych, płaski brzuch w pierwszej kolejności. W końcu, to motywuje, gdy jesteś соскользнешь w dżinsy, które nie pasują ci lat, a komplementy, które przychodzą na swój sposób może pomóc trzymać się zdrowej diety i ćwiczeń. Ponadto, tracąc tłuszcz wokół średniej-to właściwa droga do poprawy twojego zdrowia: badania jednej większej mapie talii do chorób serca, cukrzycy, a nawet niektórych rodzajów raka.

PRACOWAĆ NA POCHYŁEJ POWIERZCHNI.PRACOWAĆ NA POCHYŁEJ POWIERZCHNI.

Bieganie po równi pochyłej powierzchni, a nie na płaskiej powierzchni, jak wykazano, aby zwiększyć ilość kalorii aż o 50%, mówi Jill, Los Angeles, osobisty trener. Czy jesteś poza na wzgórzu lub w siłowni na nachylonej bieżni, zacznij chodzić w ciągu 5-10 minut, a następnie dokonać pobiegać, zakłada. “Twój puls powinien podnieść się dość szybko, jak podnieść swoje tempo” – mówi. Wspierać pobiegać w ciągu 5-10 minut, a następnie wybrać swoje tempo i zacząć działać. “To nie musi być totalnej sprint”, – powiedział, ale trzeba pracować na tyle trudne, że nie można mieć rozmowę z kimś działa blisko ciebie.Wydać 5 minut, a następnie rzuć nogę z powrotem na jogging. Dalej na przemian 5-10 minut pobiegać z 5-10 minut biegu na 30-45 minut.

UŻYJ MASZYNIE DO WIOSŁOWANIA.

Po prostu dlatego, że nie możesz mieć dostęp do otwartej wodzie—i zespół—zespół, nie oznacza, że nie możesz pracować ten tłuszcz-wybuchowych treningu cardio w swoje rutynowych fitness.Nie tylko wiosłować uzyskać tętno w górę, który pomoże ci wybuch kalorii i spalania tłuszczu, ale działa również mięśnie nóg, tułowia, ręce, ramiona i plecy, że nie możesz być wykorzystane do użycia, że “niespodzianki” ciała i pomoże ci zwiększyć masę mięśniową. Ona zaleca, aby ten tłuszcz na brzuchu-wybuchowy łańcucha, który doskonale nadaje się dla początkujących jak i profesjonalistów: zacząć od 20 sekund wiosłowania, a następnie 10 sekund odpoczynku, i zobacz, ile metrów, przejechali w tym czasie. (Nie wychodzić z wioślarz, orbitrek lub nawet puścić klamkę, kiedy ty odpoczywasz.) Powtórz osiem razy, starając się pokonać odległość za każdym razem. Kiedy skończysz z tym 4-minutowym łańcucha, wiersze szybko 500 metrów i zwróć uwagę, jak długo to trwa. “To ilość chcesz, aby dopasować lub pokonać podczas następnej sesji w wioślarstwie” – mówi.

DODAĆ INTERWAŁOWY O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI (HIIT), ABY TWOJE RUTYNOWE.DODAĆ INTERWAŁOWY O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI (HIIT), ABY TWOJE RUTYNOWE.

A stary myślałem, że długo, nawiązanych sesji cardio lepiej dla spalania tłuszczu, teraz wiemy, że intensywne, szybkie tempo cardio znacznie lepiej – powiedział Buckley. “Dla maksymalnego spalania tkanki tłuszczowej i ciała rezultaty, konieczne jest zróżnicowane, intensywne treningi, które obejmują krótkich odstępach czasu, które są w pełni wykorzystane” – mówi. Badacze sugerują, że sprzyja temu twoje ciało “po oparzenie” efekt, kiedy dalej spalić kalorie długo po treningu się skończyła. Mam nadzieję Pedraza, w ACSM osobisty trener i twórca równowagi, a San Antonio na podstawie fitness i wellness studio, robić interwały, które przeplatają się między ćwiczeń, które działają różne grupy mięśni. Po 10-minutowej rozgrzewki, wydać 30 sekund zrobić tyle powtórzeń, jak to możliwe przysiady, pompki, mahi kettlebell, i izolującymi ręki wierszy (plus te 7 najskuteczniejszych ćwiczeń można zrobić). W rzeczywistości, wybrać jeden z ulubionych ćwiczeń—po prostu upewnij się, że na przemian ćwiczenia, które działają różne grupy mięśni, które pomogą odzyskać niektóre mięśnie pracują, a inni, co pozwala zwiększyć intensywność i zminimalizować czas na odpoczynek trzeba.

ZINTENSYFIKOWAĆ SWOJĄ TABLICĘ, ZA POMOCĄ PIŁKI BOSU.

Wiesz, że twoja cardio sesji mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o spalanie warstwy tłuszczu, siedząc na górnej części mięśni brzucha. Ale to mimo wszystko ważne jest, aby pracować ci ABS nawet jak próbujesz pozbyć się tłuszczu, powiedział new york osobisty trener Adam Sanford, założyciel Adam Sanford fitness. Jego ulubione ruch, aby to zrobić? Trzymając poprzeczkę na piłce bosu. “Jest to trudniejsze, niż zwykłą deskę, gdzie swoje ręce leżą na podłodze, bo testy saldo” – mówi Sanford. “Kiedy Twoje ciało próbuje znaleźć kontroli saldo sporne, mięśnie brzucha, skośne mięśnie brzucha, i głębokie poprzeczne mięśnie brzucha nie jest włączony.” Wzmocnienie tych mięśni kora pomaga również zwiększyć swój metabolizm, ostatecznie, pomaga spalić więcej kalorii i tłuszczu.

PODNIEŚĆ WIĘKSZY CIĘŻAR I MNIEJ POWTÓRZEŃ ODPOCZYNEK MIĘDZY.

“Podnoszenie ciężkich, gdzie można zobaczyć już efekt послеожоговых” – mówi Spraul, “kiedy Twoje ciało spala kalorie nawet po opuszczeniu sali gimnastycznej.” Po prostu mieć pewność, że twoja technika nie ucierpi, ponieważ możesz zwiększyć swoją wagę, co może spowodować obrażenia.

CHODZIĆ NA CO DZIEŃ.CHODZIĆ NA CO DZIEŃ.

Tak, dobrze przeczytaliście. Po prostu chodzić może przejść długą drogę w kierunku pomaga pozbyć się tłuszczu na brzuchu, mówi Sahmura Gonzalez, główny trener w chrzęst w Nowym Jorku. “To wydaje się takie proste, ale 45-60 minut szybkiego spaceru każdego dnia można zrobić cuda dla twojego metabolizmu” – mówi Gonzalez. Plus, to gwarantuje, że nie pociąg, który może doprowadzić do nadmiernej produkcji kortyzolu—hormonu stresu, który, jak wykazano, aby przyczynić się do tłuszczu na brzuchu.”

Uncategorized

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *